PETER´S MUSIC + revival show    

Potřebujete hudbu na ples, svatbu, zábavu,oslavu narozenin, nebo firemní večírek? Pak jste tady správně.

Hudební skupina PETER´S MUSIC, vznikla v roce 2000 v Prostějově. V současné době hraje v  tříčlenném až čtyřčlenném složení. V plné sestavě (zpěvy, kytara, klávesy, saxofony, klarinet a bicí nástroje).

Nabízíme široký repertoár, který se neustále snažíme doplňovat novými hity. V našem podání si  můžete poslechnout hity českého i zahraničního popu, rockové písničky, dechovky, písničky 60. - 80. let. rerpertoár 

V poměrně krátké době historie vzniku, skupina vystupovala v těchto zemích: Česko, Polsko, Slovensko, Německo, Rakousko, Švýcarsko a na Kanárských ostrovech ve Španělsku. Při příležitosti svých koncertů  skupina spolupracovala a společně vystupovala  s řadou českých i zahraničních celebrit. U nás to byl např.Leoš Mareš, Martin Dejdar, Michal David, Lucie Borhyová, Karel Štědrý, Miroslav Šimůnek, Jana Doleželová,  Lucie Vondráčková, Ewa Farná apod.

 Skupina PETER´S MUSIC vlastní též kompletní zvukovou a světelnou aparaturu.

Největší specialitou této hudební skupiny,  je  revival show švedské legendární skupiny ABBA, kde skupina  vystupuje pod názvem "DANCING QUEEN" .

Další úspěšnou specialitou  je revival show světoznámého autora písní a zpěváka Roy Orbisona , kde skupina vystupuje pod názvem "CALIFORNIA BLUE BAND". 

 

© Dz